Manja slova Veća slova RSS

STRUCNO OSPOSOBLJAVANJE LICA SA STECENIM VISOKIM OBRAZOVANJEM

IJZCG

Putni nalozi

Shodno Zakonu o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja (Sl.list CG br.52/2014) Ministarstvo zdravlja objavljuje nedjeljne izvještaje izdatih putnih naloga.

 

IZBORI 2020.

Putni nalozi za period od 24.08. do 30.08.2020.

Putni nalozi za period od 17.08. do 23.08.2020.

Putni nalozi za period od 10.08. do 16.08.2020.

Putni nalozi za period od 03.08. do 09.08.2020.

Putni nalozi za period od 27.07. do 02.08.2020.

Putni nalozi za period od 20.07. do 26.07.2020.

Putni nalozi za period od 13.07. do 19.07.2020.

Putni nalozi za period od 05.07. do 12.07.2020.

Putni nalozi za period od 29.06. do 05.07.2020.

Putni nalozi za period od 20.06. do 29.06.2020.

 

IZBORI 2018.

Putni nalozi za period 21.05.-27.05.2018.

Putni nalozi za period 14.05.-20.05.2018.

Putni nalozi za period 07.05-13.05.2018.

Putni nalozi za period 30.04.-06.05.2018.

Putni nalozi za period 23.04.-29.04.2018.

Putni nalozi za period 16.04-22.04.2018.

Putni nalozi za period 09.04.-15.04.2018.

Putni nalozi za period 02.04.-08.04.2018.

Putni nalozi za period 26.03.-01.04.2018.

Putni nalozi za period 19.03.-25.03.2018.

Putni nalozi za period 12.03.-18.03.2018.

Putni nalozi za period 05.03.-11.03.2018.

Putni nalozi za period 26.02.-04.03.2018.

Putni nalozi za period 19.02.-25.02.2018.

Putni nalozi za period 12.02.-18.02.2018.

Putni nalozi za period 05.02.-11.02.2018.

Putni nalozi za period 29.01.-04.02.2018.

Putni nalozi za period 22.01.-28.01.2018.

IZBORI 2016.

  • U prvom izvještajnom periodu 12-17. jula 2016. nije bilo izdatih putnih naloga
  • Putni nalozi izdati u periodu 16-22.07.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 25-31.07.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 01-07.08.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 08-14.08.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 15-21.08.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 22-28.08.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 29.08.-04.09.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 05-11.09.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 12-18.09.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 19-25.09.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 26.09.-02.10.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 02-09.10.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 10-16.10.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 17-23.10.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodi 24-30.10.2016.
  • Putni nalozi izdati u periodu 31.10.-06.11.2016.
  •