Manja slova Veća slova RSS



STRUCNO OSPOSOBLJAVANJE LICA SA STECENIM VISOKIM OBRAZOVANJEM

IJZCG

Analitičke kartice

Shodno Zakonu o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja (Sl.list CG br.52/2014) Ministarstvo zdravlja objavljuje nedjeljne izvještaje analitičkih kartica.

 

IZBORI 2020.

Analitička kartica za period od 21.09. do 27.09.2020.

Analitička kartica za period od 14.09. do 20.09.2020.

Analitička kartica za period od 07.09. do 13.09.2020.

Analitička kartica za period od 31.08. do 06.09.2020.

Analitička kartica za period od 24.08. do 30.08.2020.

Analitička kartica za period od 17.08. do 23.08.2020.

Analitička kartica za period od 10.08. do 16.08.2020.

Analitička kartica za period od 03.08. do 09.08.2020.

Analitička kartica za period od 27.07. do 02.08.2020.

Analitička kartica za period od 20.07. do 26.07.2020.

Analitička kartica za period od 13.07. do 19.07.2020.

Analitička kartica za period od 06.07. do 12.07.2020.

Analitička kartica za period od 29.06. do 05.07.2020.

Analitička kartica za period od 20.06. do 29.06.2020.

 

IZBORI 2018.

Analitička kartica za period 18.06. - 24.06.2018.

Analitička kartica za period 11.06. - 17.06.2018.

Analitička kartica za period 04.06. - 10.06.2018.

Analitička kartica za period 28.05. - 03.06.2018.

Analitička kartica za period 21.05. - 27.05.2018.

Analitička kartica za period 14.05. - 20.05.2018.

Analitička kartica za period 07.05. - 13.05.2018.

Analitička kartica za period 30.04. - 06.05.2018.

Analitička kartica za period 23.04. - 29.04.2018.

Analitička kartica za period 16.04. - 22.04.2018.

Analitička kartica za period 09.04. - 15.04.2018.

Analitička kartica za period 02.04. - 08.04.2018.

Analitička kartica za period 26.03. - 01.04.2018.

Analitička kartica za period 19.03. - 25.03.2018.

Analitička kartica za period 12.03. - 18.03.2018.

Analitička kartica za period 05.03. - 11.03.2018.

Analitička kartica za period 26.02. -  04.03.2018.

Analitička kartica za period 19.02. - 25.02.2018.

Analitička kartica za period 12.02. - 18.02.2018.

Analitička kartica za period 05.02. - 11.02.2018.

Analitička kartica za period 29.01. - 04.02.2018.

Analitička kartica za period 22.01. - 28.01.2018.

 

IZBORI 2016.

Analitička kartica za izvještajni period 12-22.07.2016.
Analitička kartica za izvještajni period 23-29.07.2016.
Objedinjena analitička kartica - JUL 2016.
Analitička kartica za izvještajni period 30.07.-05.08.2016.
- U izvještajnom periodu od 08-14.08.2016. godine nije vršeno transakciono plaćanje
- Analitička kartica za izvještajni period 15-21.08.2016.godine ne sadrži podatke o plaćanjima jer nije bilo promjena zbog godišnjih odmora
Analitička kartica za izvještajni period 22-28.08.2016.
Objedinjena analitička kartica - AVGUST 2016.
Analitička kartica za izvještajni period 29.08-04.09.2016. 
Analitička kartica za izvještajni period 05-11.09.2016. 
Analitička kartica za izvještajni period 12-18.09.2016.
Analitička kartica za izvještajni period 19-25.09.2016.
Analitička kartica za izvještajni period 26.09.-02.10.2016.
Analitička kartica za izvještajni period 02-09.10.2016.
Analitička kartica za izvještajni period 10-16.10.2016.
Analitička kartica za izvještajni period 17-23.10.2016.
Analitička kartica za izvještajni period 24-30.10.2016.
Analitička kartica za izvještajni period 31.10.-06.11.2016.
Analitička kartica za izvještajni period 06-13.11.2016.
Analitička kartica za izvještajni period 14-16.11.2016.